Meniu
Prekių krepšelis

ZAO Tvins Tek

Gamintojas: ZAO Tvins Tek
911 šampūnas nuo pleiskanų „Sebopiroks“ pašalina seborėjos požymius bei pleiskanojimą. Šampūnas slopina grybelių augimą, kurie ir yra pleiskanų atsiradimo priežastis. Švelni šampūno formulė nedirgina galvos odos ir išplauna plaukus, nepažeisdama ..
5.85€
Be PVM:5.85€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
911 „Degternyj“ šampūnas911 šampūnas yra sukurtas specialiai probleminei, į niežulį ir lupimąsi linkusiai galvos odai. Rekomenduojama naudoti esant plaukuotos galvos dalies psoriazei, seborėjai, gausiam pleiskanojimui. Šampūnas pašalina pleiskanas, seborėj..
4.69€
Be PVM:4.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra gyvatės nuodai, taukės, trindažolės, debesylo ekstraktai, chondroitinas, gliukozaminas, čiobrelio aliejus.Kremas-balzamas su gyvatės nuodais, šildantis, išoriniam naudojimui. Dėka didelės koncentracijos veikliųjų medžiagų tepalas suteikia biostimuliacinį poveikį. Pasiž..
3.95€
Be PVM:3.95€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Kremas kojoms „Akulij žir konskij kaštan”Naudojimo būdas: nedidelį kiekį užtepti ant švarios, sausos kūno odos, masažuojančiais judesiais įtrinti 1-2 kartus dienoje. Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis...
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Kremas kūnui „Akulij žir į čistotel“ nuo odos šerpetavimo, alerginio išbėrimo, nušalimo.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais trinti į odą. Atsargumo įspėjimai: Individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Kremas - balzamas kūnui „Akullj žir i perec stručkovlj“Atpalaiduoja kaklo raumenis, apsaugo nuo raumenų spazmo, pašalina patinimą ir skausmą, pagerina kaklo slankstelių struktūrą, atnaujina sąnarių audinius.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtr..
4.49€
Be PVM:4.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Kremas pėdoms „Akulij žir-oblepicha” su šaltalankiuPėdoms nuo įtrūkimų. Dėl ryklių aliejaus buvimo kremas-balzamas pasižymi stipriomis baktericidinėmis ir regeneruojančiomis savybėmis, padeda padų ir kulnų įtrūkimams ir žaizdoms. Šaltalankių aliejus ir medetkų ekstrakta..
4.49€
Be PVM:4.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Pagamintas kadagių, kėnių, eukaliptų ir kedrų eterinių aliejų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse.Naudojimas: nedidelį kiekį gelio įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vietose 2 kartus per dieną.Atsar..
2.49€
Be PVM:2.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra bičių nuodai, trindažolės, kaulažolės, auksinio ūso ekstraktai, eukaliptų aliejus ir kanfora.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną.Atsa..
3.19€
Be PVM:3.19€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra triklozano, eukaliptų, arbatmedžio, šalavijų, levandų ir kadagių eteriniai aliejai.Gelis skirtas rankų ir kojų odai. Tai puiki profilaktinė priemonė lankantis pirtyse, baseinuose, saunose, paplūdimiuose.Naudojimas: įtrinkite nedidelį kiekį gelio problemiškose ..
2.49€
Be PVM:2.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaštonų, raudonųjų vynuogių lapų ekstraktų, ginkmedžio, trokserutino ir mentolio.Gelis rekomenduojamas naudoti kaip pagalbinę priemonę kojų priežiūrai.Naudojimas: 2 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį ir lengvai įmasažuokite probleminėse vietose. Atsar..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Gelis kojoms yra gaminamas iš citrinų aliejaus, lazdynų riešutų, dygiosios pelžiedės, raudonųjų vynuogių lapų, pušų žievės ekstraktų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą kosmetinę priemonę jaučiant kojų nuovargio, sunkumo pojūčius.Naudojimas: ..
2.59€
Be PVM:2.59€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra durlės, ramunėlių, kaštonų ekstraktai, arbatmedžio, kadagių ir mėtos eteriniai aliejai bei arnikos aliejus.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.Naudojimas: 2-3 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį geli..
2.59€
Be PVM:2.59€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės ir durlės ekstraktai, kadagių, kajeputų, rozmarinų, eukaliptų, gvazdikėlių aliejai, chondroitinas.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse. Gelis pasižymi lengvai šildančiu ir raminančiu poveikiu.Naudojimas: 2 kartus per dieną įt..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Pagaminta bišofito, auksinio ūso, trindažolės, kaulažolės ekstraktų, kamforos, mentolio, kėnių, levandų, eukaliptų aliejų pagrindu.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sąnarių ir raumenų srityse.Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį lengvais su..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra chondroitino, eukalipto aliejaus, mentolio, vitaminų B1 ir B6.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną. Atsargumo priemonės: nen..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Gelis-balzamas pagamintas trindažolės, arnikos, dilgėlių, kadagių, eukaliptų ekstraktų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse.Naudojimas: 2 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį balzamo ant kūno, lengvai pamasažuokite kol įsigers. Atsar..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra pipirų, eukaliptų, arnikos kamparo aliejų, durlės ir dilgėlių, propolio ekstraktų.Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vieto..
2.39€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės, dilgėlių ir pipirų ekstraktai, skruzdžių rūgštis, chondroitinas, vitaminas E.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: įtrinkite nedidelį kiekį lengvais sukamaisiais judesiais p..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra beržinio juodgrybio, didžiųjų debesylų, šalavijų, jonažolių ekstraktai, margainių aliejus, chondroitinas, vitaminas E.Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį.Naudoji..
3.29€
Be PVM:3.29€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)