Meniu
Prekių krepšelis

Raumenims

Mūsų siūlomi aukščiausios kokybės kūno priežiūros priemonės raumenims sušildo odą ir stimuliuoja kraujo apytaką. Padeda pašalinti įtampą, jaučiamą nugaros ir pečių juostos raumenyse, atsikratyti nemalonių pojūčių po fizinių krūvių. Šildantys, šaldantys geliai, balzamai, kremai raumenims. Prekiniai ženklai: Sustavit, Virde, 911, Akulij Žir ir kt. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Akulij žir muravjinaja kislota i mumio”Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo ispėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.Sudėtis: žiūrėti ant pakuotės.Ger..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: Specmaz
Gelis-balzamas „Bee & ant“ bičių nuodai, skruzdžių spiritasKūnuiApsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina.Naudojimas: tepti ant švarios, sausos odos, lengvais judesiais 2 kartus per parą, kursas - 2 savaitės...
2.09€
Be PVM:2.09€
Gamintojas: Koroliov Farm
Adomo šaknis rekomenduojama naudoti kompleksinei raumenų ir kaulų sistemos problemų, kaulinio audinio, sąnarių ir raumenų skausmams.Naudojimas: nedidelį gelio kiekį tepti lengvais masažuojančiais judesiais iki pilno susigėrimo, maždaug 3-8 minutes 2-3 kartus per dieną. Naudojimo kursas 6-..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Sustavit čaga s sabelnikom“Chaga yra biogeninis stimuliatorius ir plataus veikimo antioksidantas.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Virde
Kaulažolės gelis sušildo odą ir stimuliuoja kraujo apytaką. Padeda pašalinti įtampą, jaučiamą nugaros ir pečių juostos raumenyse, atsikratyti nemalonių pojūčių po fizinių krūvių. Kaulažolė nuo seno vartojama liaudies medicinoje. Didelė šaknis rudenį sukaupia daug vertingos medži..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: Virde
Maisto papildasMSM - metilsulfonilmetanasNaudojimas: nedidelį kiekį gelio įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vietose kelis kartus per dieną. Nenaudoti atviroms žaizdoms, odos ligoms ir pažeidimams. Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas.Laiky..
5.69€
Be PVM:5.69€
Gamintojas: Virde
Tepalas naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų ir sąnarių skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams. Taip pat kaip pagalbinė priemonė tinka esant raumenų ar sąnarių uždegimui. Tepalas, savo sudėtyje turintis vertingų žolelių ekstraktų.Naudojimo būdas:..
4.59€
Be PVM:4.59€
Gelis-balzamas „Vulkan"Pašalina nemalonius pojūčius, susijusius su oro sąlygomis, raumenų ir kaulų sistemos ligomis. Sumažina nuovargį, kurį sukelia sunkus fizinis krūvis. Sušildo raumenis prieš sportą. Sąnarių, stuburo, nugaros raumenų skausmui, skausmui kojose, ..
2.19€
Be PVM:2.19€
Gamintojas: Specmaz
Balzamas žvaigždutėKūnui MikromasažuiSkirtas lokaliam mikromasažui. Saugoti, kad nepatektų į akis, ant pažeistos odos ir gleivinės. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams.Sudedamosios dalys: petrolatum, Coconut Oil, Soja Oil, Palm Oil, Methylparaben, Propylparaben, Propylene, Gl..
1.05€
Be PVM:1.05€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra bičių nuodai, trindažolės, kaulažolės, auksinio ūso ekstraktai, eukaliptų aliejus ir kanfora.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną.Atsa..
3.19€
Be PVM:3.19€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra durlės, ramunėlių, kaštonų ekstraktai, arbatmedžio, kadagių ir mėtos eteriniai aliejai bei arnikos aliejus.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.Naudojimas: 2-3 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį geli..
2.59€
Be PVM:2.59€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės ir durlės ekstraktai, kadagių, kajeputų, rozmarinų, eukaliptų, gvazdikėlių aliejai, chondroitinas.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse. Gelis pasižymi lengvai šildančiu ir raminančiu poveikiu.Naudojimas: 2 kartus per dieną įt..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Pagaminta bišofito, auksinio ūso, trindažolės, kaulažolės ekstraktų, kamforos, mentolio, kėnių, levandų, eukaliptų aliejų pagrindu.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sąnarių ir raumenų srityse.Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį lengvais su..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra chondroitino, eukalipto aliejaus, mentolio, vitaminų B1 ir B6.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną. Atsargumo priemonės: nen..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Gelis-balzamas pagamintas trindažolės, arnikos, dilgėlių, kadagių, eukaliptų ekstraktų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse.Naudojimas: 2 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį balzamo ant kūno, lengvai pamasažuokite kol įsigers. Atsar..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra pipirų, eukaliptų, arnikos kamparo aliejų, durlės ir dilgėlių, propolio ekstraktų.Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vieto..
2.39€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės, dilgėlių ir pipirų ekstraktai, skruzdžių rūgštis, chondroitinas, vitaminas E.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: įtrinkite nedidelį kiekį lengvais sukamaisiais judesiais p..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra beržinio juodgrybio, didžiųjų debesylų, šalavijų, jonažolių ekstraktai, margainių aliejus, chondroitinas, vitaminas E.Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį.Naudoji..
3.29€
Be PVM:3.29€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)