Meniu
Prekių krepšelis

Šampūnai nuo pleiskanų

Mūsų siūloma aukščiausios kokybės kosmetika, šampūnai nuo pleiskanų pašalina seborėjos požymius bei pleiskanojimą. Šampūnai slopina grybelių augimą, kurie ir yra pleiskanų atsiradimo priežastis. Produkcija probleminei, į niežulį ir lupimąsi linkusiai galvos odai, visų tipų plaukams. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

Gamintojas: ZAO Tvins Tek
911 šampūnas nuo pleiskanų „Sebopiroks“ pašalina seborėjos požymius bei pleiskanojimą. Šampūnas slopina grybelių augimą, kurie ir yra pleiskanų atsiradimo priežastis. Švelni šampūno formulė nedirgina galvos odos ir išplauna plaukus, nepažeisdama ..
5.85€
Be PVM:5.85€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
911 „Degternyj“ šampūnas911 šampūnas yra sukurtas specialiai probleminei, į niežulį ir lupimąsi linkusiai galvos odai. Rekomenduojama naudoti esant plaukuotos galvos dalies psoriazei, seborėjai, gausiam pleiskanojimui. Šampūnas pašalina pleiskanas, seborėj..
4.69€
Be PVM:4.69€
Gamintojas: Mirrolla
Šampūnas plaukams „Degternyj“ nuo pleiskanųSu varnalėšų šaknų ir raudonųjų pipirų ekstraktaisNaikina pleiskanas, galvos odos sausumąNaudojimo būdas: nedidelį kiekį šampūno užptepti ant drėgnų plaukų, paskirstyti po visus plaukus, nuo ša..
3.89€
Be PVM:3.89€
Gamintojas: Mirrolla
Šampūnas plaukams „Degternyj“ nuo pleiskanųNaikina pleiskanas, galvos odos sausumąNaudojimo būdas: nedidelį kiekį šampūno užptepti ant drėgnų plaukų, paskirstyti po visus plaukus, nuo šaknų iki galiukų po 1-2 min. nuplauti šiltu vandeniu. Atsargum..
3.89€
Be PVM:3.89€
Gamintojas: Medikomed
Šampūnas „Antiperchot“, 250 mlVisų tipų plaukams su hialurono ir salicilio rūgštimiBioaktyvus šampūnas su gydomųju žolelių ekstraktais rekomenduojamas kasdieninam naudojimui visų tipų plaukams, kovai su pleiskanomis. Šampūnas plaukams su..
4.49€
Be PVM:4.49€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)