Meniu
Prekių krepšelis

Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml

Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml
Nauja
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml
  • Kiekis: 150 ml
  • Kilmės šalis: Ukraina
  • Gamintojas: LLC Amalgama Lux
  • Prekės ženklas: Sulsena
  • Prekės kodas: 875
  • Likutis: Yra
6.89€
Be PVM: 6.89€

Sulsena šampūnas yra pirmasis žingsnis sprendžiant pleiskanų ir jų pasekmių problemas, giliai išvalyti plaukus su padidėjusūų riebalinių liaukų sekrecijos po-ymiais ir lipniomis riebiomis pleiskanomis.

Rūgščių ir šamų pusiausvyra (pH), šiame šampūne, atitinka galvos odos fiziologinį rūgščių ir šarmų balansą (pH).

Šampūno poveikis: Sulsena šampūnas nuo pleiskanų yra pagrįstas savireguliaciniu kompleksu: aktyvusis komponentas yra seleno disulfidas. Seleno disulfidas (SeS₂) yra daugiafunkcis kovos su pleiskanomis komponentas, turintis tikslinį poveikį pagrindinei pleiskanų atsiradimo priežasčiai - mielėms Pityrosporum Ovale. Šampūnas efektyviai slopina grybelio augimą, sunaikina jo vystymuisi palankią aplinką, normalizuoja riebalinių laukių funkciją  ir nušveičia negyvas galvos epidermio ląsteles.

Rezultatas: padeda atkurti galvos odos apsauginę barjerinę funkciją, pašalina nemalonius subjektyvius simptomus (niežėjimą, diskomfortą), turi savireguliacinį poveikį, kuris vizualiai pasireiškia žymiai pagerėjusia galvos odos ir plaukų išvaizda.

Naudojimas: tepkite ant drėgnų plaukų prie šaknų, paskirstykite per visą ilgį ir įtrinkite. Švelniai masažuokite galvos odą ir plaukus, ypač šalia plaukų šaknų. Pasilikite 3 minutes, tada gerai nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu. Parkartokite procedūrą.

Naudojimo rekomendacijos: tinkamas naudoti dažnai.

Atsargumo priemonės: sudėtyje yra seleno disulfido. Venkite patekimo į akis ir ant pažeistos odos. Patekus į akis, gerai nuplaukite dideliu kiekiu šilto tekančio vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kontraindikacijos: nenustatyta. Šampūnas neturėtų būti nauodjama esant individualiam atskirų komponentų netoleravimui ar padidėjusiam jautrumui.

Laikymo sąlygos: laikyti nuo +6°C iki +25°C temperatūroje, ne aukštesnėje kaip 70% drėgmės, atokiau nuo šilumos šaltinių. Venkite tiesioginių saulė spindulių.

Galioja iki: žiūrėti ant pakuotės.