Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Apie mus

 
„Farmace“ – mažmeninė sveikatinimo produktų elektroninė parduotuvė įsikūrusi Lietuvoje. Prekiaujame kokybiškais produktais už prieinamą kainą. Mūsų el. parduotuvėje rasite maisto papildų, kosmetinių ir eterinių aliejų, vaistažolių arbatų, jaunystės ir grožio tepalų, gelių, kremų bei medicininių priemonių.
 
Asortimentas
 
Nuolat stebime sveikatinimo prekių rinką, naujoves, dalyvaujame parodose, todėl mūsų el. parduotuvėje rasite atnaujintą produktų pasirinkimą. Kokybiški, laiko patikrinti, pasižymintys geru poveikiu sveikatai, produktai iš viso pasaulio: Latvijos, Rusijos, Kinijos, Indijos, Čekijos, Bulgarijos, Vengrijos, Italijos, Lenkijos, Ukrainos, Vietnamo ir kt. šalių. Asortimente rasite analogiškas žinomų gamintojų produktų versijas, kurių poveikis jūsų sveikatai bus tiek pat efektyvus už prieinamą kainą. Jei siekiate būti sveikas, energingas, gražus ir norite sutaupyti ne tik laiką, bet ir pinigus – mes jūsų paslaugoms.
 
Informacija pirkėjams
 
Sekantiems „Farmace“ el. parduotuvės naujienas, nuolatiniams, sugrįžtantiems klientams taikome nuolaidas. Teikiame išsamesnę informaciją ir konsultuojame apie jus dominančius produktus, nuolaidas darbo valandomis telefonu +370 63943090 arba elektroniniu paštu info@farmace.lt.
 
Prekių pristatymas
 
Įsigytus produktus pristatome greitai ir saugiai jūsų pasirinktu būdu: Lietuvos paštu, į paštomatą arba per kurjerių tarnybą. Produktai visoje Lietuvoje Jus pasieks per 1-5 darbo dienas.