Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Skalbimo priemonės

Mūsų parduotuvėje taip pat rasite valymo priemonių, tokių kaip indų plovimo skysčiai, skalbimo milteliai ir skysčiai, indaplovių tabletės ir kiti dėmių valikliai. Drėkikliai, emulsikliai, tirpikliai, tirštikliai, minkštikliai.

Šiuolaikinis universalus valomasis muilas turi malonų šviežią aromatą, dėl natūralios sudėties tinkamas jautriems audiniams ir nepersausina odos.
1.21€
Be PVM:1.00€
Skalbimo muilas pasižymi maloniomis kvepalų kompozicijomis, kurios suteikia skalbiniams švaros ir gaivumo aromatą, užtikrinaną efektyvų dėmių pašalinimą.
1.21€
Be PVM:1.00€
Gamintojas: Sila
Skalbimo kapsulės skirtos rūbų skalbimui, visų tipų skalbimo mašinomis. Nerekomenduojama vilnai ir šilkui. Netinka skalbimui rankomis. Užtikrina kokybišką skalbimą ir sunkiai susidarančių dėmių pašalinimą, audinio spalvos ir būklės priežiūrą. Kapsulės turinys lengvai ištirpsta vandenyje ir nuplaunam
3.99€
Be PVM:3.30€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Pagrindinis skirtumas tarp ploviklių ir dezinfekavimo priemonių yra jų veikimo mechanizmas. Ploviklis tikrai valo, pašalina nešvarumus, riebalus ir dėmes nuo paviršiaus. Dezinfekavimo priemonė naikina mikroflorą. Valant dažnai reikia paeiliui naudoti ir ploviklį, ir dezinfekavimo priemonę.

Populiariausios skalbimo priemonės yra: muilas, skalbimo milteliai, skalbimo geliai, indų plovikliai, grindų valikliai. Valymo priemonės yra: šveitimo milteliai, kilimų valikliai, tualeto ir vonios produktai, kanalizacijos valikliai, universalūs valikliai.