Meniu
Prekių krepšelis

Pkf Dve Linii

Gamintojas: Pkf Dve Linii
Kosmetinis gelisGelis nuo karpų ir papilomųNaudojimo būdas: vietą, kurioje yra karpa, nuplauti šiltu vandeniu (atviros poros lengviau pasisavina aktyviasias medžiagas), odą aplink probleminę vietą sutepti vazelinu ar riebiu kremu, užtepti gelį ant reikiamos vietos (karpos, papilo..
5.59€
Be PVM:5.59€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
PurškalasHigieninė/drėkinamoji nosies ertmės priežiūros priemonė.Naudojimo būdas: į nosį 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą, pavartojus neryti.Laikymo sąlygos: laikyti +5-25&..
2.75€
Be PVM:2.75€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras“ gerklei su propoliuHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ekstraktu.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavi..
3.35€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras su kedrų sakais“ gerkleiHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ekstraktu ir kedrų sakais.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu pataria..
3.35€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras su pušų spyglių ekstraktu“ gerkleiHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ir pušų spyglių ekstraktais.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Pu..
3.35€
Be PVM:3.35€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)