Meniu
Prekių krepšelis

Vandens valymui

Mūsų siūlomos aukščiausios kokybės priemonės vandens valymui skirtos aktyvuoti ir regeneruoti vandenį bei praturtinti jį unikaliomis savybėmis. Vanduo tampa švarus, gaivus. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

Gamintojas: Prirodny Celitel
Šungit (gamtinis filtras) vandens aktyvatorius - unikalus senovės mineralas, randamas vienintelėje pasaulio gamtovietėje, esančioje Karelijoje. Pagal poveikį organizmui jam nėra lygių. Šungito unikalumas paaiškinamas jo sudėtyje esančių retų anglies molekulių fulerenu (už jų atr..
2.09€
Be PVM:2.09€
Gamintojas: Prirodny Celitel
Titnago vanduo labai tinka daugelio ligų profilaktikai, naudoti buityje ir kosmetinėms procedūroms. Titnagas aktyvuoja ir regeneruoja vandenį bei praturtina jį unikaliomis savybėmis. Vartojimas: vadovautis taisykle, kad 3 g titnago gabalėlių užtenka 1 litrui vandens. Tinka šulinio, vandent..
3.45€
Be PVM:3.45€
Gamintojas: Prirodny Celitel
Kalnų kvarcas tai unikalus senas kristalas, kaip ir jo naudojimas valant vandenį. Sąveikaudamas su vandeniu kalnų kvarcas: Struktūrizuoja jį ir daro biologiškai aktyviu Vanduo tampa švarus, gaivus Naudojimas: naudojant pirmą kartą kvarcą kelis kartus praplauti tekančiu van..
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)