Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

LekoPro „Sila Lošadi“ šampūnas slenkantiems plaukams, 250 ml

Šampūnas slenkantiems plaukams

Rekomenduojamas kasdieniam naudojimui visų tipų plaukams, ypač nusilpusiems ir pažeistiems, slenkantiems plaukams. Šampūnas plaukams suteikia purumo ir blizgesio, taip pat maitina ir stiprina šaknis, tonizuoja ir atkuria plaukus, apsaugo nuo plaukų slinkimo. Jo sudėtyje yra varnalėšų šaknų ekstrakto, balinio ajero ekstrakto bei paprikų ekstrakto. Varnalėšų ekstrakte yra unikalus vitaminų ir veikliųjų medžiagų kompleksas, kuris gali padėti apsaugoti nuo plaukų lūžinėjimo ir lėtinti jų slinkimą. 

Naudojimo būdas: paskirstyti ant drėgnų plaukų, masažuojančiais judesiais įtrinti į plaukus, palaikyti 2-3 min., išskalaukite vandeniu.

Ingredients (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Arctium Lappa Extract, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Acorus Calamus Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Oats, Hydrolyzed Brewers Yeast Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Ginseng Protein, Capsicum Annuum Extract, Citric Acid, Parfum, Methylclorisothiazolinone, Methylisothiazolinone 3:1.

Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Tik išoriniam naudojimui! Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus – praplauti dideliu kiekiu vandens.  

Laikymo sąlygos: laikyti nuo +5°C iki +25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Partijos Nr. / Pagaminimo data: žiūrėti ant pakuotės.

Geriausia naudoti: 30 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos ant įpakavimo.

Platintojas: UAB „Baltkos“, Smėlynės g. 112, Panevėžys.