Meniu
Prekių krepšelis

Aronap

Gamintojas: Aronap
Maisto papildasTirpus cikorijos gėrimas su citrinvyčiu ir šaltalankiu „Babuškin chutorok“Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų. Tirpi cikorija - koncentruotas produktas gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijo..
1.79€
Be PVM:1.79€
Gamintojas: Aronap
Maisto papildasTirpus cikorijos gėrimas su erškėtuoge „Babuškin chutorok“Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų. Tirpi cikorija-koncentruotas produktas gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijos, ekstragentu nau..
1.79€
Be PVM:1.79€
Gamintojas: Aronap
Maisto papildasTirpus cikorijos gėrimas su mėlyne ir erškėtuoge „Babuškin chutorok“Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų. Tirpi cikorija-koncentruotas produktas gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijos, ekstr..
1.79€
Be PVM:1.79€
Gamintojas: Aronap
Maisto papildasTirpus cikorijos gėrimas su topinambu „Babuškin chutorok“Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų. Tirpi cikorija - koncentruotas produktas gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijos, ekstragentu naudojant..
1.79€
Be PVM:1.79€
Gamintojas: Aronap
Maisto papildasTirpus cikorijos gėrimas „Babuškin chutorok“Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų. Tirpi cikorija - koncentruotas produktas gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijos, ekstragentu naudojant tik vandenį...
1.69€
Be PVM:1.69€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)