Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Bonum šaldomasis purškalas, 400 ml

Bonum šaldomasis purškalas, 400 ml
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Bonum šaldomasis purškalas, 400 ml
  • Kiekis: 400 ml
  • Kilmės šalis: Italija
  • Gamintojas: Bonum
  • Prekės ženklas: Bonum
  • Prekės kodas: 1824
  • Likutis: Yra
8.99€
Be PVM: 7.43€

Šaldanti medicininė priemonė.

Ypač tinkamas sporte — naudojamas sumažinti skausmą, sukeltą traumų, sumušimų patempimų metu, ir kai tik reikia atšaldyti. Papurškus ant sumuštos vietos, veikia kaip anestetikas, ir tai leidžia vėl grįžti į sportą.

Naudojimo instrukcija: purškalas naudojamas ant sumuštos vietos, purškiant 3-4 sekundes bent 15-20 cm atstumu. Baikite purkšti, kai ant skaudamos vietos susidarys baltas šerkšnas. Jeigu būtina, pakartokite procedūrą. Nenaudokite ant žaizdų ir nubrozdinimų. Jei problemos išlieka, konsultuokitės su gydytoju.

Sudėtis: izobutanas, propanas, butanas, mentolas.

Įspėjimai: Talpoje yra padidintas slėgis. Laikykite toliau nuo saulės spindulių ir saugokite nuo didesnės kaip +50 laipsnių temperatūros. Saugokite nuo ugnies ir kibirkščių. Ypatingai degus. Išvenkite netinkamo ir besaikio purškalo naudojimo, kad nesusikauptų degios dujos. Neįkvėpkite ir nepurkškite į akis. Jei taip atsitiktų, nuplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Patalpoje, kurioje naudojamas šis purškalas, negalima rūkyti.

Prieš naudojant kūdikiams, vaikams, vyresniems žmonėms, kurie turi diabeto, širdies ir kraujagyslių apykaitos sutrikimų ir odos nejautrumą, Raino sindromą, reikia pasikonsultuoti su gydytoju. Esant neaiškumui, kreipkitės į gydymo įstaigą būklės įvertinimui. Negalima ignoruoti skausmo, turi būti taikomas adekvatus nuskausminimas.

Gamintojas: Dispotech Srl. Italija.