Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

JutaVit akių lašai su medetkų + hamamelio ekstraktais, 10 ml

JutaVit akių lašai su medetkų + hamamelio ekstraktais, 10 ml
-10 %
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
JutaVit akių lašai su medetkų + hamamelio ekstraktais, 10 ml
  • Kiekis: 10 ml
  • Kilmės šalis: Vengrija
  • Gamintojas: Juvapharma
  • Prekės ženklas: JutaVit
  • Prekės kodas: 0349
  • Likutis: Yra
8.09€
8.99€
Be PVM: 6.69€

Medicinos priemonė

Akių lašai sausoms, sudirgusioms, pavargusioms akims su medetkų ir hamamelio ekstraktais. Raminantis efektas sudirgintoms, niežinčioms akims. Ilgai trunkantis simptomų, susijusių su sudirginimu, tokių kaip šienligė, oro užterštumas, oro kondicionavimas, dūmai ir ryškios šviesos, palengvinimas. Sudėtyje esantys medetkų ir hamamelio ekstraktai padeda atkurti fiziologines akių paviršiaus ir ašarų išsiskyrimo sistemos funkcijas.

Vartojimo instrukcija: gerai nusiplaukite rankas. Sukdami prieš laikrodžio rodyklę nuimkite dangtelį. Įlašinkite po du lašus į kiekvieną akį 2–3 kartus per parą. Galima naudoti neišsiėmus kontaktinių lešių.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: nevartoti, jei pakuotė yra pažeista. Nevartoti, jei esate jautrūs kuriai nors sudėtinei medžiagai. Nenuryti. Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima. Nevartoti pasibaigus galiojimo datai, nurodytai ant pakuotės. Neliesti akies su lašintuvo galiuku. Atidarius buteliuką produktas galioja 90 dienų.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje, nuo +5°C iki +30°C temperatūroje.

Talpa: 10 ml

Sudėtis: vaistinių medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis), izotoninis buferinis tirpalas pH 7,2, hamamelių ekstraktas (Hamamelis Officinalis), dinatrio edetatas 0,12 %, poliheksametileno biguanidas 0,0001 %.

Partijos Nr. / Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės.

Importuotojas: UAB „Baltkos“, Smėlynės g. 112, Panevėžys, Lietuva.