Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 35 €

„Geltonas“ terpentininė emulsija voniai su vaistažolių ekstraktu, 250 ml

„Geltonas“ terpentininė emulsija voniai su vaistažolių ekstraktu, 250 ml
-10 %
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
„Geltonas“ terpentininė emulsija voniai su vaistažolių ekstraktu, 250 ml
  • Kiekis: 250 ml
  • Kilmės šalis: Rusija
  • Gamintojas: Medikomed
  • Prekės kodas: 0467
  • Likutis: Yra
8.99€
9.99€
Be PVM: 8.99€

Balzamas voniai „Geltonas“

Terpentininė emulsija – mankšta jūsų kapiliarams. Skatina kraujagyslių išsiplėtimą, didinamas deguonies patekimas į ląsteles, pagerėja kraujo cirkuliacija, gydomi sąnariai ir gyslos, gilinamas kvėpavimas, mažinamas kraujospūdis, didinama kūno temperatūra, pagerėja limfos nutekėjimas, skatinamas prakaitavimas, skaidomi ir šalinami riebalai ir šlakai. Procedūros metu stiprinamos kraujagyslės ir limfagyslės. Terpentino vonių procedūros efektyvios reguliariai naudojant. Visas kursas sudaro nuo 15 iki 25 procedūrų ir užtikrina ilgalaikį efektą.

Vartojimas: pakuotėje yra instrukcija su nurodymais, kaip paruošti terpentino vonią, kokia turi būti vandens temperatūra ir kokia turi būti procedūros trukmė. Supurtyti flakoną. Paruošti terpentino mišinį (remiantis lentelėje nurodytais kiekiais, 20-120 ml terpentino emulsijos įpilti į 3 litrus karšto vandens (+50-60°C). Pripildyti vonią reikiamos temperatūros vandens (vadovautis lentelėje nurodyta temperatūra, iki +41°C) ir įpilti paruoštą mišinį. Gerai sumaišyti su vandeniu, kol visiškai ištirps terpentino mišinys. Mišinio kiekį, vandens temperatūrą ir procedūros trukmę kaskart keisti pagal schemą, kuri yra instrukcijoje. Po procedūros rekomenduojama 1,5-2 val. pailsėti. Tam, kad išvengti odos dirginimo, prieš procedūrą, jautrias kūno vietas galima sutepti vazelinu. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių negalite naudoti vonių, rekomenduojama daryti rankų ir kojų voneles, prailginant procedūros trukmę iki 25 min. Pastabos: naudojant gydomąsias terpentino vonias būtina prieš, procedūros metu ir po procedūros matuotis kraujospūdį bei laikytis nurodytų vandens temperatūros režimų. Būtina temperatūrą matuoti vandens termometru. Po vonios naktį galimas gausus prakaitavimas.

Naudojimo būdas: suplakti, 10-15 ml sumaišyti su karštu vandeniu ir įpilti į vonią (10-15 ml – 175-200 l vonia). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.

Sudėtis: Turpentine Oil, Soya Oil, Polysorbat-85, Arctium lappa L. Oil, Calendula officinalis L. Oil, Mentha piperita L. Oil,  Abies sibirica Ldb oil.

Geriausias iki pabaigos: 24 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos pakuotėje.

Laikymo sąlygos: laikyti nuo +5°C iki +25°C temperatūroje.

Platintojas: UAB „Baltkos“, Smėlynės g. 112, Panevėžys, Lietuva.