Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Serumas veidui Bionnex, the Nordea, vitaminas C 15% + ferulo rūgštis 0,5% + varnalėša, 30 ml

Serumas veidui 

Serumas veidui su vitaminu C 15%, ferulo rūgštimi 0,5% ir varnalėšomis. Jo sudėtyje taip pat yra glicerino ir arbutino. Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, padedantis palaikyti kolageno gamybą, apsaugoti odą nuo žalingų saulės spindulių, sumažinti pernelyg didelę hiperpigmentaciją ir pašviesinti odą. Serumas apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Ferulo rūgštis padeda apsaugoti odą nuo spalvos pasikeitimo, atsirandančio dėl saulės poveikio arba genetinio polinkio atsirasti pigmentinėms dėmėms. Arbutinas padeda pašviesinti patamsėjusias odos vietas ir esant spoguotai odai. Varnalėšų šaknų ekstraktas padeda esant spuoguotai odai, reguliuoti riebalinių liaukų darbą. Glicerinas padeda drėkinti odą. Serumas tinka visų tipų odai.  

Naudojimo būdas: ryte ir vakare užlašinkite kelis lašus ant švarios, sausos veido ir kaklo odos.

Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Tik išoriniam naudojimui! Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus – praplauti dideliu kiekiu vandens.  

Sudėtis: Aqua, Ascorbic Acid, Glycerin, Arctium Lappa Root Extract, Arbutin, Propylene Glycol, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethlyhexylglycerin, Ferulic Acid, Xanthan Gum.

Laikymo sąlygos: laikyti nuo +5°C iki +25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr. / Pagaminimo data / Geriausias naudoti iki: žiūrėti ant pakuotės.