Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Kvepalai

Labai subtiliai atskleisti asmenybės grožį jums gali padėti mūsų asortimente esantys aukštos kokybės kvepalai! Rafinuotų aromatų kompozicija pabrėš jūsų jausmingumą, puikų skonį bei žavingą prigimtį. Tai kvapai, kurie maloniu šleifu ir pojūčiais jus lydės visą dieną. Moterims ir vyrams skirti kvepalai yra praturtinti natūraliais eteriniais aliejais, kurie pasižymi ilgu išsilaikymu, nedirgina odos ir skleidžia malonų kvapą. Kvapai gimę iš gamtos ir jos natūralumo - tikras lobis kvepalų ekspertams!

Populiarūs kvepalai internetu – geresnė kaina šiandien, greitas pristatymas, aukšta kokybė.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Geriausia rinktis kvapus, pirmiausia atsižvelgiant į savo asmeninį skonį ir labiausiai Jums tinkantį stilių, nepamirštant ir to, kokią atmosferą gali sukurti kiekvienas aromatas. Kai kurie kvapai padeda atsipalaiduoti, kiti gi tinkamesni išliekantiems prastiems kvapams panaikinti.

Prekės, užsakytos Parduotuvėje, pristatomos keliais būdais:

    1) Pristatymas kurjeriu į namus – 3.99 Eur (kaina nurodyta su PVM)

    2) Lietuvos Paštas (su sekimu, pirmenybinis) – 3.49 Eur (kaina nurodyta su PVM)

    3) Omniva paštomatai – 2.49 Eur (kaina nurodyta su PVM)

    4) LP Express paštomatai – 2.69 Eur (kaina nurodyta su PVM)

    5) Pristatymas kurjeriu į namus grynais – 5.49 Eur (kaina nurodyta su PVM)

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 d. d. Kartais nutinka, jog prekes išsiųsti užtrunka ilgiau dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių.

Prekių pristatymo laiko tiesiogiai negalime įtakoti, todėl prekės dažniausiai yra pristatomos per 1-3 d. d. nuo išsiuntimo dienos.