Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Nivelazione priemonė nuo utėlių ir glindų, 100 ml

Nivelazione priemonė nuo utėlių ir glindų, 100 ml
Laikinai Nėra
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Nivelazione priemonė nuo utėlių ir glindų, 100 ml
  • Kiekis: 100 ml
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Gamintojas: Farmona
  • Prekės ženklas: Nivelazione
  • Prekės kodas: 1710
6.00€
Be PVM: 4.96€

Skystis, skirtas tik išoriniam naudojimui

Skystis nuo utėlių ir glindų yra skirtas žmonėms, kurių plaukai ir galvos oda buvo užkrėsti parazitais. Skystis blokuoja parazitų kvėpavimo funkcijas, tokiu būdu stabdydamas parazitų vystymąsi. Tinkama konsistencija ir patogus aplikatorius leidžia greitai ir tiksliai tepti plaukus ir galvos odą. Maloniai kvepia. Komplektuojama su kepuraite ir šukomis.

Naudojimo būdas: Atskirkite plaukus sruogomis ir aplikatoriumi ištepkite per visą plauko ilgį, galvos odą taip pat. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas galvos odai aplink ausis, kaklą. Po naudojimo švelniai masažuokite skystį ant plaukų ir galvos odos. Uždėkite kepuraitę ir palikite ant galvos apie 60 min. Po paskirto laiko kruopščiai išplaukite plaukus vandeniu, šampūnu, gerai išskalaukite. Šukuokite šlapius plaukus su higieninėmis šukomis, pritvirtintomis prie pak., kurios padeda kruopščiai išvalyti juos nuo utėlių ir glindų. Norint pasiekti maksimalų efektyvumą, gydymą reikia pakartoti po 7 dienų.

Kontraindikacijos: nenaudokite esant padidėjusiam jautrumui bet kuriam preparato komponentui. Nenaudokite ant pažeistos odos. ĮSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS: produktas naudojamas tik ant plaukų ir galvos odos. Nenaudokite ant antakių, blakstienų ir gaktos utėlių atveju. Venkite sąlyčio su akimis. Jei kyla abejonių ar atsiranda nerimą keliančių plaukų ar galvos odos pokyčių, kreipkitės į gydytoją. Naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra. Patekus į akis gausiai praplauti tekančiu vandeniu arba kreiptis į gydytoją, turėkite pak.

Sudėtis: Dimethicone, Cyclopentasiloxane , Isopropyl myristate, Ethoxylated fatty alcohols C12-C13, Dimethiconol, Fragrance, Linalool.