Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Nivelazione pėdų ir avalynės dezodorantas naikinantis nemalonius kvapus, 180 ml

Nivelazione pėdų ir avalynės dezodorantas naikinantis nemalonius kvapus, 180 ml
Laikinai Nėra
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Nivelazione pėdų ir avalynės dezodorantas naikinantis nemalonius kvapus, 180 ml
  • Kiekis: 180 ml
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Gamintojas: Farmona
  • Prekės ženklas: Nivelazione
  • Prekės kodas: 1903
4.83€
Be PVM: 3.99€
  • Efektyviai mažina pernelyg didelį prakaitavimą.
  • Neutralizuoja ir naikina nemalonų kvapą.
  • Akimirksniu atgaivina pėdas ir batus.
  • Suteikdamas komforto pojūtį jau nuo pirmo naudojimo.

Sudėtyje yra unikali Neutra Smell kvapų neutralizavimo sistema ir optimaliai parinktos veikliosios medžiagos, kurios pasižymi priešgrybeliniu poveikiu, gaivina batus ir naikina nemalonius kvapus. Pasižymi dezinfekuojančiu poveikiu, ne tik naikina kvapą, bet ir neleidžia jam pasikartoti. Lengva ir greita naudoti. Naudokite kasdien ant švarios ir sausos pėdų odos.

Priemonė akimirksniu atgaivina ir neutralizuoja nemalonų avalynės ir pėdų kvapą. Daugiafunkcinis, ilgai išliekantis ir užtikrinantis patikimą apsaugą dezodorantas, padedantis palaikyti higieną, o batai ir pėdos kasdien išlieka švieži. Dėl kruopščiai atrinktų aktyvių ingredientų, pasižyminčių dideliu efektyvumu.

Patvirtinti rezultatai: akimirksniu atkuria komfortą ir gaivumą – 100%*. Reguliariai naudojant: efektyviai apsaugo pėdas ir batus nuo nemalonaus kvapo – 96%*.

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakti. Išpurkškite pakankamą kiekį primonės ant švarių sausų kojų ir tarp pirštų.

Sudėtis (INCI): Butane, Alcohol Denat., Propane, Aqua , Undecylenamide DEA, Octenidine HCI, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Isobutane, Parfum.

PAVOJINGA. Itin degus aerozolis. Slėginė talpykla: Kaitinant gali sprogti.

Laikyti toli nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant atviros liepsnos ar kitų uždegimo šaltinių. Nedurkite ir nedeginkite net po naudojimo. Saugoti nuo saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50C/122F temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudokite tik taip, kaip nurodyta. Venkite įkvėpti dulkių/aerozolio.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir tai lengva padaryti. Toliau skalaukite.
Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Butane, Alcohol Denat., Propane, Aqua , Undecylenamide DEA, Octenidine HCI, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Isobutane, Parfum.