Meniu
Prekių krepšelis

Nugarai, stuburui

Mūsų siūlomi aukščiausios kokybės kūno priežiūros kremai, geliai-balzamai nugarai, stuburui apsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina. Pagalbinė priemonė sąnarių uždegimui, turi naudingų savybių esant raumenų skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams. Naudojami visiems odos tipams. Prekiniai ženklai: Beloje Mumijo, 911, Virde. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

 

Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + bičių nuodai ir adomo šaknis Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Laikyti: +5-..
4.99€
Be PVM:4.99€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės, dilgėlių ir pipirų ekstraktai, skruzdžių rūgštis, chondroitinas, vitaminas E. Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Naudojimas: įtrinkite nedidelį kiekį lengvais sukamaisiais judesiais p..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra beržinio juodgrybio, didžiųjų debesylų, šalavijų, jonažolių ekstraktai, margainių aliejus, chondroitinas, vitaminas E. Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį. Naudoji..
3.29€
Be PVM:3.29€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra durlės, ramunėlių, kaštonų ekstraktai, arbatmedžio, kadagių ir mėtos eteriniai aliejai bei arnikos aliejus. Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose. Naudojimas: 2-3 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį geli..
2.59€
Be PVM:2.59€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra pipirų, eukaliptų, arnikos kamparo aliejų, durlės ir dilgėlių, propolio ekstraktų. Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vieto..
2.39€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: Specmaz
Gelis-balzamas „Bee & ant“ bičių nuodai, skruzdžių spiritas Kūnui Apsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina. Naudojimas: tepti ant švarios, sausos odos, lengvais judesiais 2 kartus per parą, kursas - 2 savaitės...
2.09€
Be PVM:2.09€
Gamintojas: Ekolek-Pro
Kremas kūnui „Beloje mumijo“ Nugarai Sąnariams Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Saugoti nuo valkų. Vengti patekimo į akis. Sudėtis (INCI): Aqua, Glycerine, Vaselin oll, Ceteareth-20, Com oil, Isopropyl myristate, ..
5.02€
Be PVM:5.02€
Gamintojas: Virde
Tepalas naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų ir sąnarių skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams. Taip pat kaip pagalbinė priemonė tinka esant raumenų ar sąnarių uždegimui. Tepalas, savo sudėtyje turintis vertingų žolelių ekstraktų. Naudojimo būdas:..
4.59€
Be PVM:4.59€
Gamintojas: Koroliov Farm
Kūno gelis-balzamas „Lošadinaje zdorovie rasgibatel“ naudojamas visiems odos tipams. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą. Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Sudėtis: žiū..
7.79€
Be PVM:7.79€
Gamintojas: Koroliov Farm
Raudonas koncentruotas gelis-balzamas „Lošadinaje zdorovie“ Inovacinė priemonė padėti sąnariams ir stuburui. Su 12 vaistažolių ir aktyviuoju maitinamuoju kompleksu. Sudėtyje esantys gliukozaminas ir chondroitinas, kolagenas, „Adamovo“ šaknis, aštrus, r..
6.74€ 7.79€
Be PVM:6.74€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)