Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Gerosios bakterijos Probien Direct synbiotikai (probiotikai + prebiotikai), 20 pakelių

Gerosios bakterijos virškinimui probiotikai direct, 20 pakelių
Laikinai Nėra
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Gerosios bakterijos Probien Direct synbiotikai (probiotikai + prebiotikai), 20 pakelių
  • Kiekis: 20 pakelių
  • Kilmės šalis: Bulgarija
  • Gamintojas: Fortex nutraceuticals
  • Prekės ženklas: Probien Direct
  • Prekės kodas: 1943
8.99€
Be PVM: 7.43€

PROBIEN DIRECT 

 

Kapsulės yra sinbiotinės – puikus probiotikų (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum) ir prebiotinio inulino derinys. Probien yra pagamintas iš specialiai sukurtų mikrokapsulių kultūrų Lactobacillus acidophilus ir Bifidobacterium longum, garantuojančių milijardus gyvų organizmų. Kapsulės užtikrina maksimalų greitą ir patogų įsisavinimą. Sinbiotikas yra produktas, kuriame probiotikai ir prebiotikai puikiai dera. Probiotinės bakterijos dauginasi ir veikia plonojoje žarnoje, o prebiotikai veikia storojoje žarnoje. Probiotikai yra mikroorganizmai, kurie yra gyvybiškai svarbūs virškinamojo trakto mikrobų pusiausvyrai. Probiotikai buvo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis nuo pat civilizacijos aušros – rasta duomenų apie rauginto pieno naudojimą senoviniuose rankraščiuose, molio piešiniuose ir šventose knygose. Probiotikai, yra šeimos rūšys: Lactobacillus ir Bifidobacterium. Prebiotikai – tai medžiagos, kurios sudaro palankias sąlygas probiotikams vystytis ir pagerina jų efektyvumą. Puikus prebiotikas yra inulinas. Inulinas yra 100% tirpus augalinis pluoštas, randamas tik augaluose ir jau tūkstančius metų yra mūsų mitybos dalis. Jis sudaro palankias sąlygas probiotikams vystytis ir pagerina jų efektyvumą. Inulinas fermentuojasi storojoje žarnoje per bakterinę organizmo mikroflorą ir padeda augti sveikiems mikroorganizmams. Jo pagalba didėja naudingųjų laktobacilų ir bifidobakterijų kiekis. Šis poveikis žinomas kaip prebiotinis inulino poveikis. Prebiotikai yra maistas ne mums, o mūsų „gerosioms“ bakterijoms – Bifidobakterijoms, Lactobacillus ir kt.

Synbiotikai yra būtini tinkamam kūno funkcionavimui:

  • Padidina sveiką mikroflorą
  • Gerina virškinamojo trakto veiklą
  • Stiprina imuninę apsaugą
  • Gerina bendrą organizmo būklę
  • Sustiprina teigiamą probiotikų poveikį
 1 pakelyje:
Inulinas250 mg
Lactobacillus Acidophilus bakterijų2 mlrd. ksv*
Streptococcus Thermophilus bakterijų2 mlrd. ksv*
Lactobaccilus Rhamnosus bakterijų1 mlrd. ksv*

*ksv – koloniją sudarantis vienetas

 

Ingredientai (1 paketėlyje):  probiotikas Lactobacillus Acidophilus 2 milijardai cfu*, probiotikas Streptococcus Thermophilus 2 milijardai cfu*, probiotikas Lactobacilus Rhamnosus 1 milijardas cfu*, Inulinas (prebiotinė skaidula) 250 mg
*cfu – matavimo vienetas, nustatantis gyvybingų bakterijų skaičių  

Sudedamosios dalys: saldiklis ksilitolis, Inulinas (15 %), Lactobacillus Acidophilus bakterijos, Streptococcus Thermophilus bakterijos, Lactobaccilus Rhamnosus bakterijos, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga.

Vartojimas ir dozavimas: Vartoti po 1 pakelį per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Gali turėti sojos pėdsakų.

Tinka vaikams: Gerti po 1 paketėlį per dieną, leisti produktui ištirpti tiesiai burnoje arba praskiesti vandeniu, vaisių sultimis ar jogurtu.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25C temperatūroje.

Grynasis kiekis: 20 pakelių