Meniu
Prekių krepšelis

Sąnariams

Mūsų siūlomi aukščiausios kokybės kūno priežiūros priemonės sąnariams - šaldantys, šildantys geliai, balzamai, kremai. Produktus rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityse. Prekiniai ženklai: Čudo Haš, Bee & Ant, Beloje Mumijo, Ovis Olio, Sustarad. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

 

Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + chondroitinas ir gliukozaminasNaudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.Laikyti: +5-25&de..
4.99€
Be PVM:4.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + kaulažolė ir sabelnikasNaudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.Laikyti: +5-25°C tem..
4.99€
Be PVM:4.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + bičių nuodai ir adomo šaknisNaudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.Laikyti: +5-..
4.99€
Be PVM:4.99€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės, dilgėlių ir pipirų ekstraktai, skruzdžių rūgštis, chondroitinas, vitaminas E.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: įtrinkite nedidelį kiekį lengvais sukamaisiais judesiais p..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Pagaminta bišofito, auksinio ūso, trindažolės, kaulažolės ekstraktų, kamforos, mentolio, kėnių, levandų, eukaliptų aliejų pagrindu.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sąnarių ir raumenų srityse.Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį lengvais su..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra chondroitino, eukalipto aliejaus, mentolio, vitaminų B1 ir B6.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną. Atsargumo priemonės: nen..
3.49€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra beržinio juodgrybio, didžiųjų debesylų, šalavijų, jonažolių ekstraktai, margainių aliejus, chondroitinas, vitaminas E.Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį.Naudoji..
3.29€
Be PVM:3.29€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra bičių nuodai, trindažolės, kaulažolės, auksinio ūso ekstraktai, eukaliptų aliejus ir kanfora.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite problemiškose vietose 2 kartus per dieną.Atsa..
3.19€
Be PVM:3.19€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra kaulažolės ir durlės ekstraktai, kadagių, kajeputų, rozmarinų, eukaliptų, gvazdikėlių aliejai, chondroitinas.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse. Gelis pasižymi lengvai šildančiu ir raminančiu poveikiu.Naudojimas: 2 kartus per dieną įt..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Gelis-balzamas pagamintas trindažolės, arnikos, dilgėlių, kadagių, eukaliptų ekstraktų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse.Naudojimas: 2 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį balzamo ant kūno, lengvai pamasažuokite kol įsigers. Atsar..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra durlės, ramunėlių, kaštonų ekstraktai, arbatmedžio, kadagių ir mėtos eteriniai aliejai bei arnikos aliejus.Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.Naudojimas: 2-3 kartus per dieną užtepkite nedidelį kiekį geli..
2.59€
Be PVM:2.59€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Sudėtyje yra pipirų, eukaliptų, arnikos kamparo aliejų, durlės ir dilgėlių, propolio ekstraktų.Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.Naudojimas: nedidelį kiekį įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vieto..
2.39€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: ZAO Tvins Tek
Pagamintas kadagių, kėnių, eukaliptų ir kedrų eterinių aliejų pagrindu.Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse.Naudojimas: nedidelį kiekį gelio įtrinkite sukamaisiais judesiais problemiškose vietose 2 kartus per dieną.Atsar..
2.49€
Be PVM:2.49€
Gamintojas: Korvet-Farma
Bioalzamas-gelis kūnui „Žabij kamen“Biobalzamas sąnariams su judros aliejumi, eukaliptu, kaštonu, aštriuoju raudonuoju pipiru ekstraktu.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais užtepti ant švarios, sausos kūno odos, kol susigers. Atsargumo įs..
2.29€
Be PVM:2.29€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Sustavit šungit s pčelinimjadom“Gelio-balzamo efektyvumą organizmui užtikrina didelis natūralių jo komponentų biologinis aktyvumas. Šungitas yra natūralus vienas iš seniausių (apie 2 milijardus metų kilmės) mineralas.Naudojimo būdas: nedidelį kie..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Priemonė sąnariams, pagrįsta naftalinu ir kitais natūraliais ingredientais.Naudojimas: nedidelį kremo kiekį tepti lengvais masažuojamaisiais judesiais iki pilno susigėrimo, maždaug 3-6 minutes 2-3 kartus per dieną. Naudojimo kursas 6-8 savaitės.Sudėtis: žiūrėti ant pakuotės.Geriausi..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Sustavit chondrointin s akulim chriasčiom“Chondroitino sulfatas yra pagrindinis kremzlės struktūrinis komponentas ir natūralus protektorius.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti odą (3-5 minutes). Atsargumo ispejimai: individualus komponen..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Sustavit chondroitin okopnik sabelnik“Gelio-balzamo veiksmingumą organizmui suteikia didelis biologinis jo natūralaus chondroitino sulfato pagrindinio kremzlės struktūrinio komponento ir natūralaus gynėjo (chondroprotectoker) aktyvumas.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis kūnui „Sustavit čaga s sabelnikom“Chaga yra biogeninis stimuliatorius ir plataus veikimo antioksidantas.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo..
3.99€
Be PVM:3.99€
Gamintojas: Koroliov Farm
Gelis-balzamas su kalninė arnika, sanarių ir kaulų problemoms.Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes). Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.Sudėtis: žiūrėti ant pakuotės.Geria..
3.99€
Be PVM:3.99€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 52 (3 puslapių)