Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Gerosios bakterijos synbiotikai (probiotikai ir prebiotikai), 20 kapsulių

Gerosios bakterijos virškinimui probiotikai, 20 kapsulių
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Gerosios bakterijos synbiotikai (probiotikai ir prebiotikai), 20 kapsulių
 • Kiekis: 20 kapsulių
 • Kilmės šalis: Bulgarija
 • Gamintojas: Fortex nutraceuticals
 • Prekės ženklas: Probien
 • Prekės kodas: 1942
 • Likutis: Yra
7.99€
Be PVM: 6.60€

Kapsulės yra sinbiotinės – puikus probiotikų (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum) ir prebiotinio inulino derinys. Probien yra pagamintas iš specialiai sukurtų mikrokapsulių kultūrų Lactobacillus acidophilus ir Bifidobacterium longum, garantuojančių milijardus gyvų organizmų. Kapsulės užtikrina maksimalų greitą ir patogų įsisavinimą. Sinbiotikas yra produktas, kuriame probiotikai ir prebiotikai puikiai dera. Probiotinės bakterijos dauginasi ir veikia plonojoje žarnoje, o prebiotikai veikia storojoje žarnoje. Probiotikai yra mikroorganizmai, kurie yra gyvybiškai svarbūs virškinamojo trakto mikrobų pusiausvyrai. Probiotikai buvo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis nuo pat civilizacijos aušros – rasta duomenų apie rauginto pieno naudojimą senoviniuose rankraščiuose, molio piešiniuose ir šventose knygose. Probiotikai, yra šeimos rūšys: Lactobacillus ir Bifidobacterium. Prebiotikai – tai medžiagos, kurios sudaro palankias sąlygas probiotikams vystytis ir pagerina jų efektyvumą. Puikus prebiotikas yra inulinas. Inulinas yra 100% tirpus augalinis pluoštas, randamas tik augaluose ir jau tūkstančius metų yra mūsų mitybos dalis. Jis sudaro palankias sąlygas probiotikams vystytis ir pagerina jų efektyvumą. Inulinas fermentuojasi storojoje žarnoje per bakterinę organizmo mikroflorą ir padeda augti sveikiems mikroorganizmams. Jo pagalba didėja naudingųjų laktobacilų ir bifidobakterijų kiekis. Šis poveikis žinomas kaip prebiotinis inulino poveikis. Prebiotikai yra maistas ne mums, o mūsų „gerosioms“ bakterijoms – Bifidobakterijoms, Lactobacillus ir kt.

Synbiotikai yra būtini tinkamam kūno funkcionavimui:

 • Padidina sveiką mikroflorą
 • Gerina virškinamojo trakto veiklą
 • Stiprina imuninę apsaugą
 • Gerina bendrą organizmo būklę
 • Sustiprina teigiamą probiotikų poveikį
  1 kapsulėje yra:
Lactobacillus acidophilus bakterijų 4 mlrd. ksv*
Bifidobacterium longum bakterijų 1 mlrd. ksv*
Inulinas 50 mg

*ksv – koloniją sudarantis vienetas – tai skaičius gyvybingų bakterijų, kurios sugeba įsitvirtinti žarnyne ir išauginti milijardus naujų bakterijų.

1 kapsulėje yra: Lactobacillus acidophilus bakterijų 4 mlrd. ksv*, Bifidobacterium longum bakterijų 1 mlrd. ksv*, Inulinas 50 mg.

Aktyviosios ir sudedamosios dalys: Lactobacillus acidophilus bakterijos, Bifidobacterium longum bakterijos, Inulinas (10,9 %), ryžių miltai, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokritalinė celiuliozė, tirštiklis hidroksilpropilmetilceliuliozė, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, želatina.

Naudojimas: Suaugusiems gerti po 1 kapsulę 30 min. prieš valgį, užgeriant nedideliu kiekiu vandens.

Grynasis kiekis: 20 kapsulių