Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Šveitiklis veidui Bionnex, the Nordea, AHA 10% + BHA 2% + bruknės, 30 ml

Veido šveitiklis 

Veido šveitiklis su AHA 10%, BHA 2%  ir bruknėmis. AHA (glikolio ir pieno rūgštys) padeda nušveisti odą, taip pat švelniai pašalina negyvas ląsteles viršutiniame odos sluoksnyje, atnaujina odą, todėl ji atrodo daug lygesnė ir skaistesnė. Jos taip pat drėkina odą ir skatina kolageno gamybą, padeda išblukinti tamsias dėmes. BHA (salicilo rūgštis) padeda nušveisti odą, pagerina jos tekstūrą, padeda esant spuoguotai odai. Bruknių vaisių ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, minkština bei apsaugo odą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip oro tarša, saulės spinduliai. Taip pat sudėtyje esantis glicerinas padeda drėkinti odą. Šveitiklis tinka normaliai, mišriai ir riebiai odai.

Naudojimo būdas: vakare sukamaisiais judesiais tepkite ant nuvalytos švarios, sausos odos. Nenaudoti ant šlapios odos. Pirštų galiukais tolygiai paskirstykite ant veido ir kaklo. Palikite mažiausiai 10 minučių ir kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu. Šiame produkte yra beta hidroksi rūgšties (BHA), kuri gali padidinti jūsų odos jautrumą saulei ir ypač nudegimo galimybę. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones ir apribokite saulės poveikį naudojimo metu ir savaitę po jo.

Atsargumo įspėjimai: individualus komponentų nesuderinamumas. Tik išoriniam naudojimui! Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus – praplauti dideliu kiekiu vandens.  

Sudėtis: Aqua, Triethanolamine, Glycerin, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Glycolic Acid, Lactic Acid, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium EDTA. 

Laikymo sąlygos: laikyti nuo +5°C iki +25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr. / Pagaminimo data / Geriausias naudoti iki: žiūrėti ant pakuotės.