Meniu
Prekių krepšelis

Purškalai

Mūsų siūlomos aukščiausios kokybės medicinos priemonės purškalai burnos ir nosies ertmės priežiūrai. Higieninės ir drėkinamosios priemonės. Įsigykite internetu geresne kaina jau šiandien.

Gamintojas: Pkf Dve Linii
PurškalasHigieninė/drėkinamoji nosies ertmės priežiūros priemonė.Naudojimo būdas: į nosį 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą, pavartojus neryti.Laikymo sąlygos: laikyti +5-25&..
2.75€
Be PVM:2.75€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras“ gerklei su propoliuHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ekstraktu.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavi..
3.35€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras su kedrų sakais“ gerkleiHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ekstraktu ir kedrų sakais.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu pataria..
3.35€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Pkf Dve Linii
Purškalas „Propolio eleksyras su pušų spyglių ekstraktu“ gerkleiHigieninė burnos priežiūros priemonė su propolio ir pušų spyglių ekstraktais.Naudojimo būdas: į burną 2-4 kartus per dieną, po 3-4 vienu siurbliuko paspaudimu išpurškiamas dozes. Pu..
3.35€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Virde
Propolio purškalasHigieninė burnos priežiūros priemonė. Propolis spray yra labai vertingas preparatas, turintis medžio ir krūmo sakų bei bičių liaukų sekreto mišinį, t.y. bičių glaistas, vadinamas natūraliu antibiotiku. Produktas pasižymi dideliu flavonoidų, vitaminų, mineralų, ami..
5.57€
Be PVM:5.57€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)