Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Pierre cardin namų kvapas difuzorius „Sea breeze“, 100 ml

Pierre Cardin namų kvapas difuzorius „Sea breeze“, 100 ml
-5 % Laikinai Nėra
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Pierre cardin namų kvapas difuzorius „Sea breeze“, 100 ml
  • Kiekis: 100 ml
  • Kilmės šalis: Turkija
  • Gamintojas: Pierre Cardin
  • Prekės ženklas: Pierre Cardin
  • Prekės kodas: 1006
14.24€
14.99€
Be PVM: 11.77€

„Sea Breeze“ kvapas namams apgobia aplinką gaiviu jūros ir žaliuojančios gamtos aromatu.

Derinamos prinokusių persikų, žaliųjų obuolių ir pelenų ir ilang-ilangų natos. Pasireiškia muskuso, kedro ir sandalo medžio dvelgsmas. Ilgai išliekantis ir nuolat jaučiamas aromatas suteiks jaukumo kiekvienam Jūsų namų ar biuro kampeliui.

Naudojimo instrukcijos: nuimkite buteliuko dangtelį ir įdėkite bambuko lazdeles į buteliuko vidų. Lazdelės palengva sugers skystį ir pradės skleisti malonų kvapą. Galite reguliuoti aromato stiprumą aplinkoje didindami ir mažindami lazdelių skaičių. Rekomenduojama kartą per savaitę apversti lazdeles indelyje.

Dėmesio: perskaitykite instrukcijas ir jų laikykitės.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite patalpose, kur yra nėščiųjų, mažų vaikų ar asmenų turinčių kvėpavimo takų ligų. Laikyti atokiai nuo maisto produktų. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pavojus: degūs skystis ir garai. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių - nerūkyti. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Dirgina akis.

Patekus ant odos: plauti dideliu vandens kiekiu naudojant muilą.

Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Utilizuoti pagal šalyje galiojančius įstatymus. Sudėtyje yra 70% etilo alkoholio.