Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Pierre Cardin namų kvapas difuzorius „Jasmine & Lily“, 100 ml

Pierre Cardin namų kvapas difuzorius „Jasmine & Lily“, 100 ml
-43 % Laikinai Nėra
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Pierre Cardin namų kvapas difuzorius „Jasmine & Lily“, 100 ml
  • Kiekis: 100 ml
  • Kilmės šalis: Turkija
  • Gamintojas: Pierre Cardin
  • Prekės ženklas: Pierre Cardin
  • Prekės kodas: 0884
8.47€
14.99€
Be PVM: 7.00€

"Jasmine & Lily" - nepakartojamas namų kvapas su imbieru ir lelijomis. Gaivus ir malonus aromatas patalpoje sukurs malonią ir pozityvią atmosferą. Tai puiki priemonė pagyvinti interjerą, atsipalaiduoti nuo kasdienio streso. Ilgai išliekantis ir nuolat jaučiamas aromatas suteiks jaukumo kiekvienam Jūsų namų ar biuro kampeliui.

Instrukcija: buteliuką su skysčiu statyti ant lygaus kieto paviršiaus vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išsipylęs skystis gali pažeisti paviršius. Nuimti apsauginį dangtelį, sumerkti lazdeles. Kvapas bus jaučiamas po 1-2 dienų. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti). Po naudojimo nepamirškite nuplauti rankų.

Dėmesio: perskaitykite instrukcijas ir jų laikykitės.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite patalpose, kur yra nėščiųjų, vaikų ar asmenų turinčių kvėpavimo takų ligų. Laikyti atokiai nuo maisto produktų. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pavojus: degūs skystis ir garai. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių - nerūkyti. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Dirgina akis.

Patekus ant odos: plauti dideliu vandens kiekiu naudojant muilą.

Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Utilizuoti pagal šalyje galiojančius įstatymus. Sudėtyje yra 70% etilo alkoholio.