Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

COVID -19 testas seilių, 1 vnt

COVID -19 testas seilių, 1 vnt
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
COVID -19 testas seilių, 1 vnt
  • Kiekis: 1 vnt.
  • Kilmės šalis: Kinija, įgaliotas atstovas ES: Medned Gmbh, Muenster Germany
  • Prekės ženklas: All test
  • Prekės kodas: 1134
  • Likutis: Yra
2.99€
Be PVM: 2.99€

PASKIRTIS:

Produktas skirtas profesionaliam naudojimui! Skirta tik pirminei diagnostikai. COVID-19 Testo rinkinys yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus nosiaryklėje. Testas jokiu būdu nėra skirtas naudoti kaip pagrindinė COVID-19 infekcijos diagnozavimo priemonė.
TESTO RINKINĮ SUDARO:
1. 1 testo kasetė.
2. 1 seilių surinktuvas
3. 1 mėgintuvėlis su antgaliu.
4. 1 testavimo tirpalo buteliukas.
5. 1 biologiškai pavojingoms atliekoms skirtas maišelis.
6. 1 pakuotės lapelis.
REIKALINGOS PAPILDOMOS PRIEMONĖS:
1. Laikrodis, laikmatis arba chronometras.
ATSARGUMO PRIEMONĖS:
1. Šis testas skirtas tik profesionaliam diagnostiniam naudojimui in vitro (Išoriniam).
2. Prieš atlikdami tyrimą, atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Testas bus atliktas teisingai tik tuo atveju, jei bus laikomasi nurodymų, pateikiamų instrukcijoje.
4. Nenaudokite testo rinkinio pasibaigus tinkamumo laikui, esant pažeistai pakuotei arba pažeistiems pakuotės komponentams.
5. Laikykite testo rinkinį 2-30 °C temperatūroje. Nelaikykite testo rinkinio tiesioginėje saulės šviesoje.
6. Laikykite testo rinkinį vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
7. Nenaudokite testo pakartotinai.
8. Panaudotas testo priemones reikia išmesti laikantis vietinių reikalavimų.
TESTO ATLIKIMO TVARKA:
1. Prieš pradedant testą, visus rinkinio komponentus palaikykite kambario temperatūroje (15-30 min).
2. Rekomenduojama 10 min. iki tyrimo nevalgyti, negerti, nerūkyti.
3. Prieš pradėdami testą, kruopščiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.
4. Testo rinkinio komponentus išimkite iš pakuotės ir pasidėkite ant sauso ir lygaus paviršiaus.
5. Išimkite iš pakuotės testo kasetę bei pasidėkite ranka pasiekiamoje vietoje (jos prireiks kiek vėliau).
6. Prieš imant mėginį rekomenduojama 3-5 kartus dirbtinai pakosėti. (1 pav. žr. ant pakuotės)
7. Įdėkite seilių surinkėją į mėgintuvėlį, tada priglauskite seilių surinktuvą prie lūpų ir leiskite seilėms tekėti į surinkimo mėgintuvėlį. Seilių tūris turi būti ant Pirmojo/Žemiausiojo skalės ženklo (2 pav. žr. ant pakuotės).
8. Įstatykite mėgintuvėlį į tam skirtą vietą išorinėje pakuotėje. Nukirpkite išgavimo tirpalo antgalį ir įpilkite visą išgavimo tirpalą į seilių surinktuvą iki Antrosios/Aukštesnės skalės žymos (2 pav. žr. ant pakuotės).
9. Išmeskite seilių surinktuvą į biologiškai pavojingoms atliekoms skirtą maišelį. Surinkimo mėgintuvėlį uždenkite mėgintuvėlio antgaliu (2 pav. žr. ant pakuotės).
10. Surinkimo mėgintuvėlį stipriai papurtykite, kad sumaišytumėte seiles ir išgavimo tirpalą, tada sumaišytą tirpalą suspauskite 10–15 kartų (2 pav. žr. ant pakuotės).
11. Laikykite išgavimo mėgintuvėlį vertikaliai ir įlašinkite du lašus mėginio į testo kasetės mėginio
šulinėlį (3 pav. žr. ant pakuotės). Įjunkite laikmatį.
12. Rezultatą patikrinkite testo kasetės langelyje praėjus 15 minučių po mėginio įlašinimo (4 pav. žr. ant pakuotės). Rezultatai gali būti netikslūs, jei juos patikrinsite praėjus 20 minučių nuo testo atlikimo.L
REZULTATŲ VERTINIMAS:
1. Testo rezultatas yra neigiamas, jei kontrolinės linijos srityje (C) atsiranda tik viena raudona juostelė. Jei rezultatas neigiamas, tai reiškia, kad jūsų nosies mėginyje nebuvo aptiktas COVID-19 virusas. Tačiau gali būti, kad virusas jau migravo į kvėpavimo takus arba buvo surinktas nepakankamas mėginio kiekis iš seilių . Jei mėginio surinkimas buvo atliktas netinkamai, gali būti klaidingai gautas neigiamas rezultatas. Kilus abejonių dėl gautų rezultatų ir išliekant simptomams, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju. Dėmesio: gautas rezultatas nebūtinai reiškia, kad jūs nesate užsikrėtę COVID-19 virusu ir nesate nešiotojai. Neigiamo rezultato atveju asmuo privalo ir toliau laikytis teisės aktų reikalavimų ir rekomendacijų, įskaitant asmens higienos rekomendacijas, fizinio atstumo laikymąsi, asmeninės apsaugos priemonių dėvėjimą.
2. Testo rezultatas yra teigiamas, jei testo linijos (T) ir kontrolinės linijos (C) srityse atsiranda dvi raudonos juostelės. Mėginių, kuriuose yra mažas antigeno kiekis, viena iš dviejų linijų gali būti blanki. Bet kokia matoma spalvota linija laikoma teigiama. Jei rezultatas teigiamas, tai reiškia, kad COVID-19 virusas yra jūsų organizme ir jūs privalote susisiekti su gydytoju ir pateikti jam testo rezultatą. Tik gydytojas atsižvelgdamas į klinikinius tyrimus ir testo rezultatus gali nustatyti galutinę diagnozę. Teigiamo rezultato atveju asmuo turi laikytis saviizoliacijos bei gydytojo nurodymų.
3. Testo rezultatas yra neteisingas, jei raudonos spalvos juostelė nepasirodo kontrolinės linijos (C) srityje praėjus 15 minučių po testo atlikimo, neatsižvelgiant į tai, kad atsiranda rausvai raudonos spalvos atspalvio testo linija (T). Jei testo rezultatas neteisingas arba neaiškus, reikia pakartotinai atlikti naują tyrimą. Testo rezultatas gali būti neteisingas, jeigu naudojote testo rinkinį pasibaigus tinkamumo laikui, esant pažeistai pakuotei arba pažeistiems pakuotės komponentams arba nesilaikant nurodymų pakuotės lapelyje.

Platintojas: UAB „Baltkos“, Smėlynės g. 112, LT-53113, Panevėžys.