Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

COVID -19 testas SARS-CoV-2 - nosies landų, 1vnt

COVID -19 testas SARS-CoV-2 - nosies landų, 1vnt
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
COVID -19 testas SARS-CoV-2 - nosies landų, 1vnt
  • Kiekis: 1 vnt.
  • Kilmės šalis: Kinija, įgaliotas atstovas ES: Medned Gmbh, Muenster Germany
  • Prekės ženklas: All test
  • Prekės kodas: 1133
  • Likutis: Yra
2.99€
Be PVM: 2.99€

PASKIRTIS:

Savikontrolės tikslais skirtas In vitro diagnostinis rinkinys SARS-CoV-2 antigenų nustatymui iš žmogaus nosies landos paimtame mėginyje. Testas jokiu būdu nėra skirtas naudoti kaip pagrindinė COVID-19 infekcijos diagnozavimo priemonė.
Šį tyrimą gali atlikti besimptomiai asmenys arba asmenys, kuriems pasireiškė būdingi SARS-CoV-2 simptomai, panašūs į peršalimą: karščiavimas, kosulys, galvos skausmai, gerklės skausmas, skonio ir uoslės praradimas.

TESTO RINKINĮ SUDARO:
1. 1 testo kasetė.
2. 1 sterilus tamponėlis (mėginio paėmimo lazdelė).
3. 1 mėgintuvėlis su antgaliu.
4. 1 testavimo tirpalo buteliukas.
5. 1 biologiškai pavojingoms atliekoms skirtas maišelis.
6. 1 pakuotės lapelis.
REIKALINGOS PAPILDOMOS PRIEMONĖS:
1. Laikrodis, laikmatis arba chronometras.
ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI:
1. Testas skirtas tik in vitro diagnostikai (Išoriniam naudojimui).
2. Testas skirtas savikontrolės tikslams.
3. Prieš atlikdami tyrimą, atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Testas bus atliktas teisingai tik tuo atveju, jei bus laikomasi nurodymų, pateikiamų instrukcijoje.
4. Nenaudokite testo rinkinio pasibaigus tinkamumo laikui, esant pažeistai pakuotei arba pažeistiems pakuotės komponentams.
5. Laikykite testo rinkinį 2-30 °C temperatūroje. Nelaikykite testo rinkinio tiesioginėje saulės šviesoje.
6. Laikykite testo rinkinį vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
7. Nenaudokite pakartotinai panaudotos testo kasetės.
8. Panaudotas testo priemones reikia išmesti laikantis vietinių reikalavimų.
TESTO ATLIKIMO TVARKA:
1. Prieš pradedant testą, visus rinkinio komponentus palaikykite kambario temperatūroje (15-30 min.).
2. Prieš pradėdami testą, kruopščiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.
3. Rekomenduojama 10 min. iki tyrimo nevalgyti, negerti, nerūkyti.
4. Testo rinkinio komponentus išimkite iš pakuotės ir pasidėkite ant sauso ir lygaus paviršiaus.
5. Išimkite iš pakuotės testo kasetę bei pasidėkite ranka pasiekiamoje vietoje (jos prireiks kiek vėliau).
6. Užpildykite mėgintuvėlį testavimo tirpalu (nukirpkite testavimo buteliuko kaklelį bei supilkite testavimo tirpalą į mėgintuvėlį). Įstatykite mėgintuvėlį į tam skirtą vietą išorinėje pakuotėje (1pav. žr. ant pakuotės).
7. Išimkite iš pakuotės tamponėlį. Venkite liesti absorbuojantį tamponėlio galiuką.
8. Įkiškite tamponėlį 1,5cm į nosies landą. Lėtai sukite tamponėlį 5 kartus, liesdami nosies landos sienelę. Tą pačią procedūrą pakartokite kitoje nosies landoje. Ištraukite tamponėlį (2 pav. žr. ant pakuotės).
9. Įkiškite tamponėlį į mėgintuvėlį su testavimo tirpalu. Prispauskite tamponėlį prie mėgintuvėlio sienelės ir pasukiokite jį 10-15 sekundžių (3 pav. žr. ant pakuotės).

10. Išimkite tamponėlį iš mėgintuvėlio spausdami tamponėlio galvutę į mėgintuvėlio sienelę, kad iš tamponėlio išstumtumėte kuo daugiau skysčio (4 pav. žr. ant pakuotės). Išmeskite tamponėlį į biologiškai pavojingoms atliekoms skirtą maišelį.

11. Uždėkite ant mėgintuvėlio antgalį, paimkite testo kasetę ir įlašinkite 3 lašus mėginio į testo kasetės mėginio šulinėlį (5 pav. žr. ant pakuotės). Įjunkite laikmatį.
12. Rezultatą patikrinkite testo kasetės langelyje praėjus 15 minučių po mėginio įlašinimo (6 pav. žr. ant pakuotės). Rezultatai gali būti netikslūs, jei juos patikrinsite praėjus 20 minučių nuo testo atlikimo.

REZULTATŲ VERTINIMAS:

1. Testo rezultatas yra neigiamas, jei kontrolinės linijos srityje (C) atsiranda tik viena raudona juostelė. Jei rezultatas neigiamas, tai reiškia, kad jūsų nosies mėginyje nebuvo aptiktas COVID-19 virusas. Tačiau gali būti, kad virusas jau migravo iš nosiaryklės į kvėpavimo takus arba buvo surinktas nepakankamas mėginio kiekis iš nosies landų. Jei mėginio surinkimas buvo atliktas netinkamai, gali būti klaidingai gautas neigiamas rezultatas. Kilus abejonių dėl gautų rezultatų ir išliekant simptomams, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju. Dėmesio: gautas rezultatas nebūtinai reiškia, kad jūs nesate užsikrėtę COVID-19 virusu ir nesate nešiotojai. Neigiamo rezultato atveju asmuo privalo ir toliau laikytis teisės aktų reikalavimų ir rekomendacijų, įskaitant asmens higienos rekomendacijas, fizinio atstumo laikymąsi, asmeninės apsaugos priemonių dėvėjimą.
2. Testo rezultatas yra teigiamas, jei testo linijos (T) ir kontrolinės linijos (C) srityse atsiranda dvi raudonos juostelės. Mėginių, kuriuose yra mažas antigeno kiekis, viena iš dviejų linijų gali būti blanki. Bet kokia matoma spalvota linija laikoma teigiama. Jei rezultatas teigiamas, tai reiškia, kad COVID-19 virusas yra jūsų organizme ir jūs privalote susisiekti su gydytoju ir pateikti jam testo rezultatą. Tik gydytojas atsižvelgdamas į klinikinius tyrimus ir testo rezultatus gali nustatyti galutinę diagnozę. Teigiamo rezultato atveju asmuo turi laikytis saviizoliacijos bei gydytojo nurodymų.
3. Testo rezultatas yra neteisingas, jei raudonos spalvos juostelė nepasirodo kontrolinės linijos (C) srityje praėjus 15 minučių po testo atlikimo, neatsižvelgiant į tai, kad atsiranda rausvai raudonos spalvos atspalvio testo linija (T). Jei testo rezultatas neteisingas arba neaiškus, reikia pakartotinai atlikti naują tyrimą. Testo rezultatas gali būti neteisingas, jeigu naudojote testo rinkinį pasibaigus tinkamumo laikui, esant pažeistai pakuotei arba pažeistiems pakuotės komponentams arba nesilaikant nurodymų pakuotės lapelyje.

Platintojas: UAB „Baltkos“, Smėlynės g. 112, LT-53113, Panevėžys.