Meniu
Prekių krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT NUO 50 €

Šaldantis purškalas, 400 ml

Šaldantis purškalas, 400 ml
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Šaldantis purškalas, 400 ml
  • Kiekis: 400 ml
  • Kilmės šalis: Italija
  • Gamintojas: Dispotech
  • Prekės ženklas: Dispotech
  • Prekės kodas: 1823
  • Likutis: Yra
6.99€
Be PVM: 5.78€

Naudojimas: Naudojamas ant traumų, įbrėžimų, kritimų ar patempimų sukelto skausmo ir atvejais, kai reikalinga krioterapija ir šalčio taikymas. Dėl šalčio sukeliamo anaestetinio efekto sužalotai vietai, sportinė veikla gali būti gretai pratęsta.

Instrukcija: Sukratykite prieš naudojant. Purškite priemonę ant sužalotos vietos iš tolo, mažiausiai 20 cm atstumu apie 3-4 sekundes. Kartokite šį procesą jei būtina. Šalčio sukeliama mechaninė anestezija trumpam pašalina skausmą.

Įspėjimas: Itin degus aerolis. Laikykite tamsioje vietoje, kurios temperatūra neviršija 50°C/122°F. Purškiklio viduje aukštas slėgis. Šildomas purškiklio buteliukas gali sprogti. Nepradurinėkite ir nedeginkite buteliuko net jei jis yra tuščias. Nepurškite ant atviros ugnies ar kito užsidegimo šaltinio. Laikykite atokiai nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros ugnies ar kitų užsidegimo šaltinių. Nerūkykite kol naudojatės purškikliu. Naudokite ti gerai vedinamoje patalpoje. Venkite statinės elektros susikaupimo. Tam, kad išvengtumėte galima degių dujų susikaupimo, nesinaudokite produktu perdėtai ir netinkamu būdu. Tiesogiai neįkvėpkite produkto bei nepurškite jo į akis. Nepurškite ant sužalotos odos. Prieš purškiant įsitikinkite, jog sutraumuotos asmuo nėra alergiškas purškiklio sudėčiai. Venkite kontakto su akimis. Jei netyčia priemonė patenka į akis, praplaukite jas su vandenių. Pasitarkite su daktaru prieš naudodami šį produktą ant žmonių su širdies ir kraujagyslių ar kraujotakos sutrikimais, diabetu ir/ar nejautria oda (Reino sindromas). Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinkamas kūdikiams ir vaikams iki  metų. Pasitarkite su daktaru prieš naudodami ši produktą ant vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių. Pasitarkite su daktaru, jei nesate tikras dėl šio gydymo metodo arba kai simptomai kartojasi. Tik išorinam naudojimui.

Sudėtis: Izobutanas, propanas, butanas, mefilas, izopropilo ministatas, mentolis.